ZAMOWIENIE

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani tortem dekorowanym klasycznie np. kremem lub czekoladą z owocami zapraszamy na fanpage Asi która tworzy środki do artcake’ owych tortów Manufaktura Ciast i Tortów.

W poniedziałki odpoczywamy po pracowitym weekendzie,  w związku z tym nie ma możliwości zamówienia tortu na poniedziałek. Najwcześniej na wtorek popołudniu. 

Zamówień należy dokonywać przez e-mail: kontakt@artcake.pl lub przez formularz kontaktowy.

W treści maila należy podać:

 1. IMIĘ I NAZWISKO ZAMAWIAJĄCEGO
 2. TELEFON KONTAKTOWY
 3. DATA I GODZINA ODBIORU
 4. ILOŚĆ PORCJI
 5. SMAK
 6. NAPIS
 7. OZDOBY
 • kolor pokrycia tortu
 • figurki – jakie konkretnie i ile
 • ozdoby dookoła tortu – np. kokarda, drzewa itp.
 • jeżeli na torcie ma znaleźć się osoba lepiona ze zdjęcia, to należy podać informację jak ma być ubrana, jaki ma kolor oczu, włosów, najlepiej dołączyć zdjęcie
 • można opisać zainteresowania obdarowanego, to sami zaproponujemy Państwu co mogłoby się znaleźć na takim torcie

 

Jest możliwość zamówienia samej figurki na tort i napisu. W zamówieniu należy podać:

 1. IMIĘ I NAZWISKO ZAMAWIAJĄCEGO
 2. TELEFON KONTAKTOWY
 3. DATA I GODZINA ODBIORU
 4. NAPIS (nie jest konieczny)
 5. OPIS FIGURKI
 • jeżeli ma to być osoba lepiona ze zdjęcia, to należy podać informację jak ma być ubrana, jaki ma kolor oczu, włosów, najlepiej dołączyć zdjęcie

 

W mailu zwrotnym otrzymają Państwo ostateczną wycenę. Na potwierdzenie czekamy 48h. Jeżeli po tym czasie nie dostaniemy od Państwa informacji potwierdzającej zamówienie, wycena zostaje anulowana.

CZAS REALIZACJI

Torty i figurki najlepiej zamawiać z  wyprzedzeniem.

Każdy tort jesteśmy w stanie dograć mailowo lub telefonicznie. Jeżeli zależy Państwu na spotkaniu, prosimy o wcześniejsze umówienie się telefonicznie, ponieważ często jesteśmy pochłonięci pracą i nie będziemy w stanie oderwać się na dłużej, żeby móc spokojnie z Państwem porozmawiać.

Prosimy o wcześniejsze rezerwacje terminów, ponieważ jeżeli przekroczymy pewną ilość zamówień, nie jesteśmy w stanie przyjąć ich więcej na dany weekend.

 • Facebook